Career

INGINER CONSTRUCTOR

Candidatul Ideal:

  • Candidatul ideal trebuie sa aibă experiență în ofertare, devize și controlul achizițiilor.
  • Experiența pe șantier reprezintă un plus.
  • Capacitate de analiză și sinteză
  • Foarte bune abilități de relaționare, planificare și organizare
  • Abilitate de a lucra cu termen limită
  • Atenție la detalii

Descrierea jobului

  • Informațiile se obțin la interviu

SECRETARĂ

  • Cunostințe operare PC
  • Cunostințe limba engleza
  • Abilități foarte bune de comunicare
  • Atenție sporită la detalii
  • Persoană dinamică, ordonată, atitudine calmă
  • Seriozitate
  • Experiența într-un post similar este necesară

  • Aceste aspecte se discută la interviu.

Antrepriza Construcții Montaj Nr. 4 București SA is a Romanian company with tradition who brought added value to the local and international landscape through the iconic buildings developed. Experience, reliability and quality is what ACM4 has been offering its stakeholders for over 60 years.

Contact

Șoseaua Bucuresti-Ploiesti 7A, Floor 8, District 1, Bucharest Romania